Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://bialka-tatrzanska.nieruchomosci-online.pl/tatrzanski-resort.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i39545.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://bialka-tatrzanska.nieruchomosci-online.pl/tatrzanski-resort.html
https://bialka-tatrzanska.nieruchomosci-online.pl/tatrzanski-resort.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i39545.html

Ceny
od 21 156 zł/m²
Metraże
od 27,27 do 56,49 m²
Liczba pokoi
od 1 do 3
Miejsca postojowe
garaż

Stan inwestycji

oddana do użytku

Ceny

od 21 156 zł/m²

Metraże

od 27,27 do 56,49 m²

Liczba pokoi

od 1 do 3

Miejsca postojowe

garaż

1 pokój

od 694 321 zł

2 pokoje

od 855 490 zł

3 pokoje

od 1 009 964 zł

Inwestycja realizowana przez:

e-deweloper.pl

Biuro Sprzedaży

Korfantego 18

Siemianowice Śląskie 41-100

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieWirtualna wizytaA21 27,27 m² 25 461 zł/m² 2/2 1 694 321 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
694 321 zł 27,27 m²
25 461 zł/m² 1 pok.
A21

MieszkanieWirtualna wizytaA02 56,49 m² 21 156 zł/m² parter/2 3 1 195 102 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
1 195 102 zł 56,49 m²
21 156 zł/m² 3 pok.
A02

MieszkanieA10 56,16 m² 21 525 zł/m² 1/2 3 1 208 844 zł
Mieszkanie
1 208 844 zł 56,16 m²
21 525 zł/m² 3 pok.
A10

MieszkanieA01 wykończony pod klucz 41,10 m² 29 889 zł/m² parter/2 2 1 228 438 zł
Mieszkanie
1 228 438 zł 41,10 m²
29 889 zł/m² 2 pok.
A01 wykończony pod klucz

MieszkanieA05 28,89 m² 25 215 zł/m² parter/2 1 728 461 zł
Mieszkanie
728 461 zł 28,89 m²
25 215 zł/m² 1 pok.
A05

MieszkanieA06 38,74 m² 25 215 zł/m² parter/2 2 976 829 zł
Mieszkanie
976 829 zł 38,74 m²
25 215 zł/m² 2 pok.
A06

MieszkanieA07 35,15 m² 25 215 zł/m² parter/2 2 886 307 zł
Mieszkanie
886 307 zł 35,15 m²
25 215 zł/m² 2 pok.
A07

MieszkanieA08 wykończony pod klucz 42,82 m² 31 734 zł/m² parter/2 2 1 358 850 zł
Mieszkanie
1 358 850 zł 42,82 m²
31 734 zł/m² 2 pok.
A08 wykończony pod klucz

MieszkanieA09 49,50 m² 22 755 zł/m² 1/2 3 1 126 373 zł
Mieszkanie
1 126 373 zł 49,50 m²
22 755 zł/m² 3 pok.
A09

MieszkanieA11 42,99 m² 23 493 zł/m² 1/2 3 1 009 964 zł
Mieszkanie
1 009 964 zł 42,99 m²
23 493 zł/m² 3 pok.
A11

Inwestycja realizowana przez:

e-deweloper.pl

Biuro Sprzedaży

Korfantego 18

Siemianowice Śląskie 41-100

536 138...

536 138 029

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij